امروز : شنبه 30 تیر 1403 بروزرسانی:1403/04/27

گالری تصاویر
برای دیدن تصاویر بعدی روی تصویر کلیک نمایید

9:02 AM 1403/04/14 تعداد بازدید: 27

بسم الله الرحمن الرحيم
همكاران گرامي، صيادان و آبزي‌پروران عزيز در آستانه برگزاري انتخابات رياست جمهوري چهاردهم، بر خود لازم ميدانم از شما عزيزان براي حضور پرشور و حداكثري در اين رويداد مهم و سرنوشت‌ساز دعوت كنم. همانطور كه مي‌دانيد، انتخابات فرصتي مغتنم براي تعيين سرنوشت كشور و انتخاب فردي اصلح براي اداره امور آن است.حضور هر يك از شما در پاي صندوق‌هاي رأي، گامي در جهت تقويت مردم‌سالاري ديني و تحقق آرمان‌هاي والاي انقلاب اسلامي خواهد بود. 
جامعه شيلاتي به عنوان يكي از بخش‌هاي مهم و تأثيرگذار در اقتدار و امنيت غذايي ، همواره در عرصه‌هاي مختلف نقش‌آفريني كرده است.حضور فعال و مشاركت آگاهانه شما در انتخابات، مي‌تواند منعكس‌كننده صداي اين جامعه در تعيين مسير آينده كشور باشد. انتخابات پيش رو، فرصتي براي انتخاب فردي اصلح است كه بتواند با درايت و تدبير، و پيروي از ولايت فقيه زمينه را براي توسعه و پيشرفت هرچه بيشتر كشور را در مسير تعالي و،ايجاد ايران قوي فراهم سازد. 
لذا از تمامي همكاران گرامي،صيادان و آبزي‌پروران عزيز تقاضا دارم با حضورپرشور و حداكثري در انتخابات رياست جمهوري، ضمن انجام يك وظيفه شرعي و ملي، در تعيين سرنوشت خود و كشور اسلامي مان سهيم باشيد. با اتكا به الطاف الهي و اطاعت از ولي امر مسلمين رهبر فرزانه حضرت آيت الله امام خامنه اي، با همدلي و اتحاد، انتخابي< اصلح > انشاالله آينده‌اي روشن براي كشور اسلامي مان رقم بزنيم.

  ارادتمند شما كورش خليلي مديركل شيلات استان گيلان

فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)