مناسبت ها

آمار بازدیدکنندگان

1636320
امروزامروز509
دیروزدیروز2513
این هفتهاین هفته2819
این ماهاین ماه56951
کل بازدیدهاکل بازدیدها1636320
یکشنبه, 07 مهر 1398 ساعت 04:57

پیام امام در سال 67 به مناسبت هفته دفاع مقدس

 خداوندا، همه چیز تویى؛ و غیر از تو همه هیچ. خداوندا، تو عزیزى؛ و غیر از تو همه ذلیل. خداوندا، تو غنى‌ اى؛ و غیر از تو همه فقیر. هفته جنگ امسال حال و هواى دیگرى دارد. پس از سالها دفاع مقدس، یارى دین خدا صورت دیگرى به خود گرفته است.

آمادگى جنگى ضرورت بیشترى یافته است. و دشمنان خدا و خلق خدا آنى غافل نیستند، و در کمین نشسته‌ اند تا آنچه را خدایى است نابود کنند. خانواده‌ هاى شهدا، تا همیشه تاریخ این مشعلداران راه اولیا، افتخار روشنایى طرق الى اللَّه را به عهده گرفته‌ اند.

مجروحین و معلولین خود چراغ هدایتى شده‌ اند که در گوشه گوشه این مرز و بوم به دین باوران راه رسیدن به سعادت آخرت را نشان مى‌ دهند: راه رسیدن به خداى کعبه را. اسرا در چنگال دژخیمان خود سرود آزادى‌ اند، و احرار جهان آنان را زمزمه مى‌ کنند.

مفقودین عزیز محور دریاى بیکران خداوندى‌ اند؛ و فقراى ذاتى دنیاى دون در حسرت مقام والایشان در حیرتند. از شهدا که نمى‌ شود چیزى گفت. شهدا شمع محفل دوستانند.

شهدا در قهقهه مستانه‌ شان و در شادى وصولشان عِندَ رَبِّهِم یُرزَقون اند؛ و از «نفوس مطمئنه‌ اى» هستند که مورد خطاب فَادخُلِی فِی عِبادِی و ادخُلی جَنَّتِی پروردگارند. اینجا صحبت عشق است و عشق؛ و قلم در ترسیمش بر خود مى‌ شکافد. و السلام.

روح اللَّه الموسوی الخمینى‌

امور فرهنگی شیلات گیلان

 

خواندن 259 دفعه

نظرسنجی

نظر شما درباره سایت ؟

حاضرین در سایت

ما 506 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

گالری تصاویر