مناسبت ها

آمار بازدیدکنندگان

4016243
امروزامروز3040
دیروزدیروز3289
این هفتهاین هفته3723
این ماهاین ماه71780
کل بازدیدهاکل بازدیدها4016243

سامانه معرفی کسب و کارهای مجازی گیلان

چهارشنبه, 08 دی 1400 ساعت 09:00

برگزاری جلسه شورای هماهنگی مدیران

 

به گزارش روابط عمومی شیلات گیلان:

 جلسه شورای هماهنگی مدیران کل با حضور مدیر کل – معاونین – رؤسای مراکز و تعدادی از مسئولین بخشها در سالن جلسات اداره کل شیلات گیلان برگزار گردید.

در ابتدا دبیر جلسه توضیحاتی در خصوص بندهای 16 گانه مصوبات جلسه بیان نمودند. سپس هر یک از اعضای جلسه به بیان برنامه ها، مسائل ، مشکلات و پیشنهادات خود در راستای موضوع جلسه بیان داشتند. از مهمترین درخواست معاونت ها و رؤسای مراکز و همچنین مسئولین بخشها درخواست نیروی کار و اعتبارات برای مراکز بازسازی ذخایر ، یگان حفاظت منابع آبزیان و حراست اداری شیلات بود.

در ادامه جلسه مدیر کل ضمن تسلیت ایام فاطمیه تاکید داشتند آندسته از مسئولین و رؤسای مراکز که تا کنون مسائل  و مشکلات حوزه خودشان را ارائه ندادند هر چه زودتر تحویل دبیر جلسه نمایند تا پس از جمع بندی نهایی طی نامه ای به سازمان شیلات ایران ارسال گردد.

مهندس مدبری در بحث جامعه صیادی اظهار نمودند توجه ما به جامعه صیادی باید بیشتر باشد. زمانی که بحث خرید کارت صیادان دام گستر بود، دانشگاهها ،مراکز تحقیقاتی و همچنین مؤسسه تحقیقاتی ما به این نگاه رسیدند که با این روش صید ما نمی توانیم در آینده ای بسیار نزدیک  ماهیان خاویاری را در دریای خزر داشته باشیم. این اتفاق الان افتاده است . وی با طرح این سئوال که طرح هدایت صید از کجا آغاز شده بیان نمودند که طرح هدایت صید از آنجا شروع شده که بیاییم اینها را هدایت کنیم به نحوی که بیایند به سمت کیلکا و  بحث پره.

 مدیر کل در رابطه با تعداد پروژه های شیلاتی اشاره داشتند: ما برای دفاع از چهار پروژه ( پروژه مزرعه یکصد هکتاری در حاشیه سفید رود – پروژه سیمبرخاله «زیرساخت قفس» - پروژه قلم گوده و بحث بازسازی – پروژه بیمه جامعه صیادی ) را معرفی نموده ایم.

وی در خصوص کسب رتبه برتر ارزیابی عملکرد سازمان شیلات گیلان از دبیر ارزیابی عملکرد و همچنین تلاش بی وقفه همکارانی که بنحوی دخیل در این امتیاز آوری نقش داشته اند تشکر و قدردانی نمودند.

خواندن 67 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

نظرسنجی

نظر شما درباره سایت ؟

حاضرین در سایت

ما 155 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

گالری تصاویر

  • آخرین بروزرسانی: شنبه 04 سبتامبر 2021.