چاپ کردن این صفحه
سه شنبه, 20 مهر 1400 ساعت 05:01

مراسم تودیع و معارفه فرمانده پایگاه بسیج اداره کل شیلات گیلان

به گزارش روابط عمومی شیلات گیلان:

مراسم تودیع و معارفه فرمانده بسیج پایگاه شیلات گیلان  با حضور آقای مهندس مدبری مدیر کل ، حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا ملارودی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و جناب آقای جوادپور رئیس حراست فیزیکی شیلات گیلان و با شرکت دو تن از فرماندهان ارشد سپاه ناحیه بندر انزلی در دفتر مدیر کل شیلات گیلان برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم مدیر کل ضمن خیر مقدم به مهمانان حاضر در جلسه به نقش و جایگاه بسیج در زمینه‌های مختلف اشاره نموده گفتند بسیج پرچمدار حرکت در جهت خودکفایی در مسیر تحریم‌ها بوده و عزت ایران اسلامی مرهون همت و تلاش این سربازان گمنام است.

آقای مهندس مدبری در بخش دیگری از سخنان خویش فعالیت‌های بسیج شرکت در سال‌های اخیر را قابل تقدیر توصیف نمود و ضمن تشکر از زحمات آقای علی صفاتی فرمانده سابق بسیج که به مقام بازنشستگی مفتخر شده اند و آرزوی موفقیت برای وی اظهار امیدواری کرد که آقای ایرج پورمجیب فرمانده جدید پایگاه از همت و دانش نیرو‌های توانای بسیجی در زمینه‌های مختلف به نحو احسن استفاده نموده شاهد موفقیت‌های بیشتر پایگاه مقاومت بسیج و شرکت در عرصه‌های گوناگون باشیم.

درادامه مراسم جناب سرهنگ فلاح فرمانده حوزه مقاومت بسیج اداری ، کارگری شهید تندگویان بندر انزلی طی سخنانی به لزوم همراهی و همدلی در انجام کار‌ها و وظایف اشاره نموده همگامی مدیریت و بسیج را از عوامل مهم در تسریع کار‌ها برشمرد که سبب می‌شود تا در شرایط سخت و دشوار هم بتوان با موفقیت مشکلات را پشت سر گذاشته در مسیر پیروزی گام برداشت. سپس جناب سرهنگ یاری مسئول عملیات و مدیر ارشد سپاه ناحیه بندر انزلی ضمن تشکر از آقای صفاتی(فرمانده سابق پایگاه)، برای فرمانده جدید پایگاه آرزوی موفقیت داشتند.


در پایان حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا ملارودی ضمن تقدیر از آقای علی صفاتی (فرمانده سابق پایگاه) ،آروزی موفقیت برای فرمانده جدید پایگاه آقای (ایرج پورمجیب) داشتند. 

 

خواندن 116 دفعه

آخرین‌ها از