مناسبت ها

آمار بازدیدکنندگان

2559770
امروزامروز1605
دیروزدیروز3756
این هفتهاین هفته23581
این ماهاین ماه88940
کل بازدیدهاکل بازدیدها2559770

سامانه معرفی کسب و کارهای مجازی گیلان

شنبه, 05 مهر 1399 ساعت 06:15

حضور مدیرکل شیلات در نشست هم اندیشی فرماندهان یگان حفاظت منابع شیلات گیلان

به گزارش روابط عمومی شیلات گیلان:

نشست شورای فرماندهی یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات گیلان با حضور مدیر کل شیلات ،معاونین برنامه ریزی و منابع ، صید و بنادر ماهیگیری و مدیران ستادی و فرماندهان پایگاههای تابعه یگان در سالن کنفرانس ستاد فرماندهی یگان حفاظت منابع شیلات گیلان برگزار گردید .

در ابتدای این جلسه سرهنگ عاشوری فرمانده یگان حفاظت منابع شیلات گیلان ضمن گزارش مبسوطی از تلاشها و اقدامات انجام شده شش ماهه اول سالجاری و بیان مشکلات و تنگناها ی موجود در این حوزه بیان داشت: در راستای اجرای سیاست های سازمانی شیلات ایران و ارتقاءتعاملات درون و برون سازمانی از تمامی امکانات بالقوه و بالفعل در امر مبارزه با صید غیر مجاز و حفاظت ازذخایر ارزشمند دریای خزر گامهای خوبی برداشته شده و عرصه را بر متخلفین تنگ و زمینه را برای فعالیت امن صیادان قانونی فراهم نموده ایم .

وی افزود مبارزه با صید غیر مجاز نیاز به عزم ملی داشته و انتظار داریم تمامی ارگانها  ی دخیل در انجام ماموریت ها ی محوله یگان حفاظت را یاری نمایند.

سپس مهندس عظیم  مدبری مدیر کل شیلات گیلان ضمن قدر دانی از اقدامات ارزشمند یگان حفاظت منابع شیلات افزود: امروز با تحریم ظالمانه ای که ایجاد شده در شرایط جنگ اقتصادی قرار داشته و افراد زیادی از ساحل نشینان بعلت نداشتن شغل به صید غیر مجاز روی آورده اند که انتظار داریم با اقتدار و بدور از هرگونه تنش در ماموریت های محوله با تدبیر در جهت حفظ ذخایر ارزشمند دریای خزر عمل نماییم.

ایشان مدیریت در شرایط کنونی را یک هنر دانسته و در این راستا آبزی پروری در نوار ساحلی و دریا را برای ساحل نشینان  فرصت بسیار خوبی برشمرد ه که ماندگاری ذخایر دریای خزر برای آیندگان را در پی خواهد داشت. آنگاه در ادامه این جلسه هر کدام از اعضای حاضر در جلسه به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

خواندن 104 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

نظرسنجی

نظر شما درباره سایت ؟

حاضرین در سایت

ما 172 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

گالری تصاویر