مناسبت ها

آمار بازدیدکنندگان

2236481
امروزامروز1223
دیروزدیروز1910
این هفتهاین هفته1558
این ماهاین ماه56361
کل بازدیدهاکل بازدیدها2236481
پنج شنبه, 21 شهریور 1398 ساعت 04:48

حضور معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران در جلسه شورای اداری شیلات گیلان

 

به گزارش روابط عمومی شیلات گیلان:

جلسه شورای اداری شیلات گیلان با حضور آقای دکتر خون میرزایی معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران در محل اداره کل شیلات گیلان برگزار گردید.

در ابتدای جلسه مهندس درویشی مدیرکل شیلات گیلان گزارشی مختصری از فعالیتهای شیلات استان را تبیین نموده و مقوله شیلات را عجین شده با فرهنگ مردم استان دانسته که از نیروهای انسانی با سابقه و خوبی برخوردار هستند.

سپس دکتر خون میرزایی معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران اظهار داشت : محور توسعه شیلات را نیروهای انسانی بخش اجرا – تحقیقات و بهره برداران و تشکلهای بخش خصوصی عنوان نموده که عامل رشد و ارتقاء و توسعه می باشد.که عدم توجه به این موضوع شتاب در امر توسعه را کند خواهند نمود .وی بیان داشت مهمترین سرمایه ما در سازمان شیلات ایران همکارانی هستند که فداکارانه و بی دریغ از سرمایه های معنوی و مادی حمایت نموده و شبانه روزی شرایط مساعد و نامساعد اهداف سازمانی را به پیش می برند.

ایشان کل تولیدات شیلاتی  استان گیلان در زمینه صید و آبزی پروری در سال  گذشته را 65 هزار تن  عنوان نموده  ، که معادل 5 درصد تولید کشور را به خود اختصاص داده است .

دکتر خون میرزایی  مصوبات  سفر استانی دولت تدبیر و امید به استان گیلان را در صدر اولویتها بر شمرده و بیان داشتند آنچه در این سفر مصوب شده با همکاری شیلات استان و سازمان می بایست مورد پیگیری و تحقق قرار گیرد.

معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران تصریع نمودند انفال و منابع دریایی متعلق به نسلهای آینده بوده و با فرهنگ سازی و مشارکت جامعه صیادی وجلوگیری از هر آنچه که به اکوسیستم دریا آسیب وارد می کند فشار صید از دریا را کم نماییم .

وی عملیات تکثیر طبیعی توسط شیلات استان را مطلوب ارزیابی نموده و خواهان گسترش این شیوه در سالهای آتی با بهره گیری از تشکلهای صیادی شدند.

 

بازدید 294 بار

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

نظرسنجی

نظر شما درباره سایت ؟

حاضرین در سایت

ما 364 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

گالری تصاویر