مناسبت ها

آمار بازدیدکنندگان

2300578
امروزامروز12
دیروزدیروز921
این هفتهاین هفته2650
این ماهاین ماه2650
کل بازدیدهاکل بازدیدها2300578

سامانه معرفی کسب و کارهای مجازی گیلان

شنبه, 22 تیر 1398 ساعت 07:32

حضور مدیرکل شیلات استان گیلان در یگان حفاظت منابع آبزیان

به گزارش روابط عمومی شیلات استان گیلان:

مهندس درویشی مدیرکل شیلات گیلان و هیأت همراه در یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات حضور یافته و در یک نشست صمیمی مسائل و مشکلات این حوزه را بررسی کرد.

در این جلسه سرهنگ محمدی فرمانده یگان حفاظت منابع آبزیان پس از ارائه گزارشی از وضعیت و امکانتات یگان اظهار داشتند که با تقویت نیروی انسانی و تجهیز یگان بتوانیم دریا را برای صیادان غیر مجاز ناامن نموده و منابع و ذخایر آبزیان را برای نسل های آینده محافظت نمائیم. در ادامه مدیرکل شیلات گیلان با اشاره به اینکه جایگاه قانونی یگان حفاظت منابع آبزیان عملکرد یگان قابل دفاع و ستایش بوده و نقش نیروهای یگان در حفظ و حراست از آبزیان دریا و پشتیبانی از صیادان قانونی حائز اهمیت می باشد.

ایشان افزودند پدیده صید غیر مجاز نیازمند یک عزم ملی و جهادی دارد و در این راستا تمامی دستگاههای مرتبط بایستی با تعامل و همکاری با یکدیگر و بر اساس ضوابط قانونی با روش صید غیر مجاز مبارزه نمائید .

مهندس صمد درویشی مدیرکل شیلات گیلان برنامه ریزی برای این مهم را از نگاه پایین به بالا با روش علمی و فرهنگی بسیار با ارزش دانسته که با اجرای آن اتفاق مبارک بوقوع خواهد پیوست وی افزود یگان حفاظت منابع عنصر انتظامی و نظامی بوده و اقتدار در این حوزه حرف اول را می زند و با این افق وسیع بایستی زحمات نسل اول انقلاب را به نسلهای بعدی انتقال نمائیم و وظیفه مندی  در شرایط امروزی را به نحو احسن به مرحله ظهور و بروز برسانیم.

خواندن 427 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

نظرسنجی

نظر شما درباره سایت ؟

حاضرین در سایت

ما 34 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

گالری تصاویر