آمار بازدیدکنندگان

2246625
امروزامروز208
دیروزدیروز2037
این هفتهاین هفته11702
این ماهاین ماه66505
کل بازدیدهاکل بازدیدها2246625

سامانه معرفی کسب و کارهای مجازی گیلان

چهارشنبه, 22 خرداد 1398 ساعت 05:13

هدف گذاری برای تولید و رها سازی 430 میلیون قطعه بچه ماهی و میگو در سال جاری

 

به گزارش روابط عمومی شیلات گیلان:

مدیرکل دفتر بازسازی ذخایر آبزیان شیلات ایران از مرکز بازسازی و حفاظت از ذخایر ژنتیکی ماهیان استخوانی شهید انصاری شیلات گیلان اظهار داشت . از این میزان هدف گذاری برای تولید و رهاسازی بچه ماهی سهم دریای خزر در زمینه ماهیان استخوانی و خاویاری 290 میلیون قطعه در استانهای گیلان ، مازندران و گلستان می باشد.

دکتر کرمی راد یکی از اهداف تولید و رهاسازی بچه ماهی را حفظ ذخایر و پایداری صید عنوان و تصریح کرد: ایران جزء کشورهای صاحب نام در امر بازسازی ذخایر آبزیان در دنیا است و براساس گزارش تحقیقات کشور تمام صید در دریای خزر نتیجه رهاسازی بچه ماهی بوده است.وی درباره اعتبارات مربوطه به تولید و رهاسازی بچه ماهی در کل کشور اظهار داشت نزدیک به 6 میلیارد تومان اعتبار تملک و دارایی به صورت ملی برای بازسازی ذخایر آبزیان گرفتیم که 90 درصد آن مربوط به دریای خزر  می باشد.

مدیرکل دفتر بازسازی ذخایر آبزیان سازمان شیلات ایران بیان داشتند رهاسازی بچه ماهی از گونه سوف در استان گیلان به تعداد 3 میلیون قطعه به اتمام رسیده  و اکنون رهاسازی بچه ماهی از گونه های سفید در مرکز شهید انصاری و شادروان دکتر یوسفپور در سیاهکل در استان گیلان و مرکز رجائی در مازندران از هفته پیش آغاز شده است.

بازدید 340 بار

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

نظرسنجی

نظر شما درباره سایت ؟

حاضرین در سایت

ما 497 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

گالری تصاویر