مناسبت ها

آمار بازدیدکنندگان

1190216
امروزامروز1013
دیروزدیروز1728
این هفتهاین هفته2613
این ماهاین ماه36227
کل بازدیدهاکل بازدیدها1190216
پنج شنبه, 11 آبان 1396 ساعت 05:13

بازدید های فرماندار محترم از طرحهای شیلاتی شهرستان صومعه سرا

به گزارش روابط عمومی شیلات گیلان:

برنامه بازدید از طرحهای آبزی پروری جدید درحال احداث ، مزارع   و آببندان نمونه و فعال چهار روستا ی شهرستان صومعه سرا با حضور فرماندار محترم شهرستان جناب آقای مهندس فتح اللهی ، بخشدار محترم بخش مرکزی جناب آقای مهندس قربانی ، کارشناس روابط عمومی فرمانداری جناب آقای آقاجانی ، کارشناس مسئول امور عمرانی فرمانداری جناب آقای مهندس صادقی ، رئیس اداره شیلات شهرستان  ، دهیار و اعضای محترم شوراي اسلامي   روستا های معاف امندان   ، جیرسرنوده ، امندان و لادمخ ، جمعی از کارکنان ادارات و   اهالی محترم منطقه انجام گرفت . در آغاز این بازدید آقای مهندس شاد ضمن خوش آمد گویی برای این حضور ، به بیان دستاوردهای شیلات شهرستان صومعه سرا و در ادامه به شرح موارد مربوطه در طول انجام بازدیدها پرداختند . در این رویداد موارد ذیل مورد بازدید قرار گرفتند :  

بازدید از مزرعه تکثیر حدواسط ماهی قزل آلا   با ظرفیت ششصد هزار قطعه در سال با دبی آب چاه جهار لیتر در ثانیه   متعلق به آقای دکتر محمود جوادی در روستای لادمخ ، در زمینی به مساحت کل 824 متر مربع و مساحت مفید396 متر مربع ( شامل 266 متر مربع حوضچه های بتنی و 53 متر مربع سالن انکوباسیون و تجهیزات درام فیلتر ، لامپ UV و ... با اشتغالزایی سه نفر که با سرمایه گذاری شخصی انجام شده است .

 طرح در حال احداث پنجاه تنی   پرورش قزل آلا با سیستم نیمه مداربسته با آب چاه طی دو دوره در سال در روستای امندان متعلق به آقای محسن فارسی . در قالب هشت استخر بتنی هشت ضلعی به مجموع مساحت مفید 500 مترمربع ودر زمینی به مساحت 1000 مترمربع و طرح 8970 میلیون ریالی با اعتبار در حال هزینه 3700 میلیون ریال از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی سال 1395و سهم آورده میلیون ریالی 5270 و با میزان اشتغال ده نفر در آینده نزدیک .   همراه با قول مساعدت فرماندار محترم برای کمک در راستای تحقق طرح آتی ایشان برای احداث فروشگاه عرضه ماهی زنده در جوار جاده ترانزیت و مزرعه فوق الذکر .

آببندان چهار هکتاری آقای جمشید شناور در روستای جیر سرنوده بعنوان پرورش دهنده نمونه کپور ماهیان در آببندانهای صومعه سرا با میانگین تولید 5/3 تن در هکتار و با اشتغالزایی دو نفر   .

مزرعه آقای امیر باهوش در روستای " معاف امندان " با ظرفیت ده تن تولید ماهی قزل آلا طی دو دوره در سال در قالب چهار استخر بتونی به مجموع مساحت مفید 250 مترمربع ودر زمینی به مساحت 600 مترمربع و طرح 1211 میلیون ریالی با اعتبار هزینه شده 800 میلیون ریال از محل اعتبارات صندوق مهر امام رضا و بسیج سازندگی   و سهم آورده 411 میلیون ریالی که با شروع هفته دولت سال 1394آغاز به کار نموده بود و بطور مستقیم دو نفر در آن اشتغال به کار دارند .

خواندن 764 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.


Captcha plugin 2+ for Joomla from Outsource Online
 

نظرسنجی

نظر شما درباره سایت ؟

حاضرین در سایت

ما 110 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

گالری تصاویر