مناسبت ها

آمار بازدیدکنندگان

1548762
امروزامروز2151
دیروزدیروز2864
این هفتهاین هفته10204
این ماهاین ماه49003
کل بازدیدهاکل بازدیدها1548762
شنبه, 22 اسفند 1394 ساعت 10:01

مدارک مورد نياز جهت صدور مجوز فعاليت

کلیه امور مربوط به صدور مجوز و فعالیتهای بخش آیزی پروری شیلات به  نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی  واگذار گردیده است.

کلیه فرمهای مربوط به سازمان نظام مهندسی کشاوری در راستای توسعه آبرزی پروری

آدرس سایت نظام مهندسی جهت صدور مجوز آبزی پروری

کلیک کنید  http://lic.iaeo.ir/#login

1مدارک لازم براي صدور پروانه موافقت اصولي(اشخاص حقيقي که داراي مدارک زمين هستند)

1- 1 - تکميل فرم در خواست پروانه موافقت اصولي در نظام مهندسی
2- 1- گزارش بازديد کارشناسي از امکانات متقاضي توسط نظام مهندسی
3- 1- فتوکپي صفحه اول شناسنامه
4- 1- فتو کپي کارت ملي
5- 1- فتوکپي برگ پايان خدمت براي افراد ذکور
6- 1- سه قطعه عکس 4*3
7- 1- اصل نتايج آزمايشهاي آب به تفکيک منبع آبي
8- 1- ارائه سند مالکيت (بنچاق ،تقسيم نامه، خريد نامه که مورد تائيد دهياري قرار گرفته باشد)

خواندن 52638 دفعه

65 نظرها

• پیوند نظر علی سه شنبه, 26 شهریور 1398 ساعت 18:09 ارسال شده توسط علی

باسلام
    فاصله استخر پرورش ماهی با محدوده منزل مسکونی چند متر باید باشد ثانیا ایا شالیزار را میتوان تبدیل به استخر ماهی کرد.
    جوابیه شیلات
    شالیزار تغییر کاربری ندارد.از فاصله 50 تا 150 متری با توجه به نع فعالیت متفاوت است
    مدیریت سایت شیلات

گزارش
  • پیوند نظر قلیچ زاده سه شنبه, 26 شهریور 1398 ساعت 17:32 ارسال شده توسط قلیچ زاده

سلام،برای استخر ذخیره سازی اب کشاورزی مجوز لازم است.
    جوابیه شیلات
    برای هر گونه ساخت استخر و خاک برداری شما نیاز به مجوز دارید.
    مدیریت سایت شیلات

گزارش
  • پیوند نظر بهزاد جمعه, 08 شهریور 1398 ساعت 09:49 ارسال شده توسط بهزاد

سلام برای پرورش ماهی خاویاری در منزل آیا نیاز به دریافت مجوز مشاغل خانگی میباشد و اگر جواب بله هست به کجا باید مراجعه کنم ممنون
    جوابیه شیلات از شیلات شهرستان محل اقامت خود اقدام نمایید یا در سایت ما در بخش دریافت مجوز آبزی پروری در خواست کنید.
    مدیریت سایت شیلات

گزارش
  • پیوند نظر محمد چهارشنبه, 06 شهریور 1398 ساعت 02:46 ارسال شده توسط محمد

با عرض سلام و خسته نباشید.
    حداقل فاصله برای راه اندازی استخر پپرورش ماهی تا منزل مسکونی چقدر است؟ در زمین حدود 5000 متر میتوان پرورش ماهی سردابی و گرمابی همزمان داشت؟
    جوابیه شیلات
    این فاصله از 70 متر تا 150 متر با توجه به نوع پرورش و تناژ پرورش متفاوت است و فقط یک گونه قابل پرورش است.
    مدیریت سایت شیلات

گزارش
  • پیوند نظر محمد شنبه, 02 شهریور 1398 ساعت 19:09 ارسال شده توسط محمد

با سلام واحترام
    من هم آب لازم و هم زمین کافی برای پرورش ماهی دارم و وام هم نمیخواهم بگیرم در صورت نداشتن مجوز چه مشگلی برای من پیش میآید
    با تشکر فراوان
    جوابیه شیلات
    تا 2 تن تولید بدون مجوز برق سه فاز می توانید کار کنید ولی برای مجوز برق شما نیاز به دریافت مجوز از شیلات و سازمانهای دیگر دارید .
    باز پیشنهاد نمی شود چون زیر نظر کارشناسان ما می توانید نتایج بهتری از تولید بگیرید و خیلی از مشکلات شما کمتر خواهد شد.
    مدیریت سایت شیلات

گزارش
  • پیوند نظر محمد پنج شنبه, 31 مرداد 1398 ساعت 21:30 ارسال شده توسط محمد

با سلام و حترام
    من یه خانه 1000 متری در روستا دارم و میخواهم با 6 استخر پیش ساخته زینکالیوم برای پرورش ماهی در حیاط خانه شروع به کار نمایم و منبع تامین آب هم چاه است آیا نیاز به مجوز دارم
    با سپاس
    جوابیه شیلات
    شما برای برق و آب و روشنن کردن این مجموعه نیاز به برق سه فاز و مجوز برداشت آب دارید . بنابراین پیشنهاد می شود حتما" مجوز دریافت نمایید.
    مدیریت سایت شیلات

گزارش
  • پیوند نظر Mohamad چهارشنبه, 23 مرداد 1398 ساعت 22:15 ارسال شده توسط Mohamad

سلام، لطفا بفرمایید، اگر زمینی را برای پرورش ماهی در نطر داشته باشم که مسکونی نباشد ولی فقط یک خانه یا ویلای مسکونی در فاصله 50 تا 70 متری زمین باشد، برای اخذ مجوز پرورش ماهی مشکلی دارد؟ ممنون از شما.
    جوابیه شیلات
    برای خیلی از مجوزها فاصله مناسبی است ولی باز نیاز به بررسی کارشناسی دارد. بهتر است با سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان و یا شیلات شهرستان تماس بگیرید .
    مدیریت سایت شیلات

گزارش
  • پیوند نظر سبحان رشید سه شنبه, 08 مرداد 1398 ساعت 12:40 ارسال شده توسط سبحان رشید

سلام
    آیا برای پرورش ماهی سردآبی یا گرمابی و گرفتن مجوز حتما نیاز به وجود چاه آب داریم؟ میتوان برای اینکار از آب چشمه و آب لوله کشی استفاده کرد؟ اگر بله برای اخذ مجوز پرورش ماهی باید از قبل منبع ذخیره سازی آب وجود داشته باشد؟ آیا امکان اخذ مجوز پرورش ماهی در استخرهای پیش ساخته با توناژ پایین در مساحت 100 یا 200 متر وجود دارد؟ سپاس فراوان
    جوابیه شیلات
    هر مجوزی منوط به دریافت مجوز از سازمان آب می باشد و برداشت از هر آبی نیاز به مجوز دارد.کار کردن با هر تناژی امکان پذیر است ولی نیازهای خود را از نظیر آب و برق و غیره دارد. و اقتصادی بودن طرح را باید مشخص نمود.
    مدیریت سایت شیلات

گزارش
  • پیوند نظر مجید شنبه, 22 تیر 1398 ساعت 11:44 ارسال شده توسط مجید

سلام بدون پایان خدمت هم میشه مجوزگرفت....
    جوابیه شیلات
    خیر نمی شود
    مدیریت سایت شیلات

گزارش
  • پیوند نظر بهزاد شادخواه یکشنبه, 12 خرداد 1398 ساعت 05:12 ارسال شده توسط بهزاد شادخواه

با سلام و احترام
    برای ایجاد کارگاه تکثیر ماهیان اکواریومی و تزیینی چه امکاناتی لازم است؟
    برای دریافت مجوز به کجا باید مراجعه کرد و اصولا مجوز لازم هست یا خیر؟
    با سپاس
    جوابیه شیلات
    برای ایجاد هر گارگاه پرورش ماهی نیاز به مجوز های لازم است و دریافت مجوز می تواند با مراجعه به شیلات شهرستان انجام پذیرد.
    مدیریت سایت شیلات

گزارش
شروعقبلی1234567بعدیپایان

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

Captcha plugin 2+ for Joomla from Outsource Online

نظرسنجی

نظر شما درباره سایت ؟

حاضرین در سایت

ما 228 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

گالری تصاویر