چاپ کردن این صفحه
یکشنبه, 07 شهریور 1400 ساعت 08:57

بهره برداری سه پروژه آبزی پروری با سرمایه گذاری دو میلیارد و هفتصد میلیون تومان همزمان با هفته دولت در سطح شهرستان لنگرود

  به گزارش روابط عمومی شیلات گیلان:

در آیین افتتاح پروژه‌های شهرستان لنگرود و در چهارمین روز از هفته دولت، با حضور معاون محترم سیاسی و امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان و سرپرست محترم فرمانداری و معاون سیاسی فرمانداری و همچنین رئیس اداره شیلات لنگرود و جمعی از مسئولین شهرستان و اصحاب رسانه همزمان در مزرعه سرکار خانم لیلا توکلی سه طرح شیلاتی افتتاح گردید.

  طرح سرکار خانم لیلا توکلی با محوریت پرورش ماهی قزل آلا با ظرفیت 8 تن که توان و افزایش ظرفیت به 15 تن رو در آینده نزدیک می توانیم شاهدش باشیم با سرمایه گذاری شخصی به مبلغ حدود یک میلیارد و پانصد میلیون تومان در سال جاری به خط تولید رسید.

در این طرح با نصب هفت حوضچه زین کالیوم و همچنین با نصب کلیه تجهیزات اعم از هواده و درام فیلتر و یک دستگاه دیزل ژنراتور برقی 50 کاوا و همچنین با استفاده از آب برگشتی شروع به فعالیت نموده است .

 

و همچنین دو طرح  مشاغل خانگی در غالب آبزی پروری خرد یکی در روستای سالکویه به مدیریت آقای حمید رضا حسن زاده با محوریت پرورش ماهی قزل آلا با ظرفیت حداقل 4 تن و تولید بچه ماهی حد واسط به میزان 200 هزار قطعه ماهی با وزن 20 الی 40 گرم و با هزینه کرد بالغ بر یک میلیارد تومان و اخذ تسهیلات به مبلغ 50 میلیون تومان از محل تسهیلات قرض الحسنه مشاغل خانگی بانک رفاه در حال فعالیت میباشد.

و طرح دیگری در روستای مریدان به مدیریت آقای هادی خسروانی با محوریت پرورش متراکم کپور و با ظرفیت تولید 2 تن که با هزینه کرد بالغ بر 150 میلیون تومان و اخذ تسهیلات به مبلغ 50 میلیون تومان از محل تسهیلات قرض الحسنه مشاغل خانگی بانک رفاه اقدام به شروع به فعالیت نمود.

خواندن 121 دفعه

آخرین‌ها از