مناسبت ها

آمار بازدیدکنندگان

1132164
امروزامروز408
دیروزدیروز1831
این هفتهاین هفته4307
این ماهاین ماه29885
کل بازدیدهاکل بازدیدها1132164
شنبه, 09 بهمن 1395 ساعت 05:56

بازدید از دو پروژه در بخش رحیم آباد با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه گیلان

به گزارش روابط عمومی شیلات گیلان:

دو پروژه در بخش رحیم آباد با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه گیلان مورد بازدید قرار گرفت.


دو پروژه سد مخزنی پلرود و مزرعه پرورش ماهیان خاویاری با حضوردکتر کیوان محمدی رئیس سازمان برنامه و بودجه استان گیلان مورد بازدید قرار گرفت .

 

 مزرعه پرورش ماهیان خاویاری در سموش  :

 

   امیرجانبازی فرماندار رودسر در این خصوص گفت: با توجه به بررسی های بعمل آمده ارزش ماهیان خاویاری مزرعه یادآور شده بین ۳۰ تا ۳۵ میلیارد تومان است و با عنایت به یازدهی اقتصادی و تولید اشتغال مناسب پروژه که در یک مساحت یک هکتاری صورت گرفته است از این پروژه بعنوان یک پروژه نمونه و نادر می توان نام برد. این پروژه در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی در حال اجراست و موردتوجه خاص شهرستان میباشد ..
وی با بیان اینکه چنین پروژه هایی در راستای اقتصاد مقاومتی بسیار ارزشمند است گفت: باید تلاش شود فعالیتهای بخش کشاورزی و در بخش صنعت نیز، صنایع را به گونه ای تقویت کنیم که موارد مطابق با اقتصاد مقاومتی عملی و عملیاتی و اجرا گردد .

 علی اکبر قربان نیا رییس اداره شیلات رودسر واملش نیز در باره مشخصات پروژه افزود :

در مساحت 7 هزارمترمربع اراضی واقع در روستای سموش وبا اصلاح ساختار استخرهای پرورش ماهیان سردابی که چندسالی متروکه بوده است که توسط شرکت کیان پاد- جهادنصر ، پس ازخریداری نسبت به ترمیم – بهسازی مزرعه اقدام شده و درمساحت مفید 5 هزارمترمربع باظرفیت اسمی 50تن درفازاول تعداد 1000 قطعه فیلماهی با اوزان 25- 35 و45 کیلوگرم ذخیره سازی شده است که تناژ بیومس موجود 25 تن بوده است .درنظراست نسبت به انتقال دوهزارقطعه دیگر ازفیلماهیان نیز قبل از دهه مبارک فجر از کارگاه شهید بهشتی به این مجموعه اقدام شود.

خواندن 794 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.


Captcha plugin 2+ for Joomla from Outsource Online
 

نظرسنجی

نظر شما درباره سایت ؟

حاضرین در سایت

ما 78 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

گالری تصاویر