مناسبت ها

آمار بازدیدکنندگان

541797
امروزامروز1109
دیروزدیروز1555
این هفتهاین هفته1041
این ماهاین ماه32375
کل بازدیدهاکل بازدیدها541797
شنبه, 22 اسفند 1394 ساعت 10:01

مدارک مورد نياز جهت صدور مجوز فعاليت

کلیه امور مربوط به صدور مجوز و فعالیتهای بخش آیزی پروری شیلات به  نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی  واگذار گردیده است.

کلیه فرمهای مربوط به سازمان نظام مهندسی کشاوری در راستای توسعه آبرزی پروری

آدرس سایت نظام مهندسی جهت صدور مجوز آبزی پروری

کلیک کنید  http://lic.iaeo.ir/#login

1مدارک لازم براي صدور پروانه موافقت اصولي(اشخاص حقيقي که داراي مدارک زمين هستند)

1- 1 - تکميل فرم در خواست پروانه موافقت اصولي در نظام مهندسی
2- 1- گزارش بازديد کارشناسي از امکانات متقاضي توسط نظام مهندسی
3- 1- فتوکپي صفحه اول شناسنامه
4- 1- فتو کپي کارت ملي
5- 1- فتوکپي برگ پايان خدمت براي افراد ذکور
6- 1- سه قطعه عکس 4*3
7- 1- اصل نتايج آزمايشهاي آب به تفکيک منبع آبي
8- 1- ارائه سند مالکيت (بنچاق ،تقسيم نامه، خريد نامه که مورد تائيد دهياري قرار گرفته باشد)

خواندن 23001 دفعه

57 نظرها

• پیوند نظر معصومه سه شنبه, 23 آبان 1396 ساعت 08:14 ارسال شده توسط معصومه

سلام برای گرفتن سریع پروانه موقت استخر پرورش ماهی باید چکار کرد؟
    به دلیل شرایطی نمیتونیم پروانه دائم بگیریم الان.
    ممنون
    جوابیه شیلات
    پروانه موقت یعنی چی ؟
    ما چیزی با این عنوان نداریم
    مدیریت سایت شیلات

گزارش
  • پیوند نظر فرامرز کاویانی یکشنبه, 16 مهر 1396 ساعت 08:44 ارسال شده توسط فرامرز کاویانی

با سلام
    من قصد دارم در زمینی حدودا 2000 مترکه با رودخانه 20 متر فاصله دارد در لاهیجان اقدام به تاسیس مزرعه پرورش ماهی قزل آلا نمایم اولا آیا به من اجازه این کار را می دهند ثانیا مراحل کسب این مجوز به چه صورت است و ثانیا از کجا شروع کنم.
    جوابیه شیلات گیلان
    شما باید به نظام مهندسی کشاورزی لاهیجان مراجعه نمایید.یا برای کسب اطلعات کافی به شیلات لاهیجان مراجعه نمایید.
    مدیریت سایت شیلات

گزارش
  • پیوند نظر موسوی جمعه, 07 مهر 1396 ساعت 16:32 ارسال شده توسط موسوی

با سلام
    پدر بنده در روستایی در لاهیجان7000متر زمین دارد و من میخواهم داخل زمین پرورش ماهی سردآبی راه بندازم.برای گرفتن مجوز باید به سازمان نظام مهندسی لاهیجان برم؟وام هم میدن؟و آب نیاز استخر رو باید از کجا تامین کنم چاه یا رودخانه؟
    جوابیه شیلات
    در صورت نداشتن مجوز برداشت آب از چاه پیشنهاد نمی شود پیگیری نمایید .ولی بررسی کارشناسی مشخص می نماید که نوع پرورش و شرایط برداشت آب باید چگونه باشد . پس باز هم باید به نظام مهندسی مراجعه و تقاضای بازدید کارشناسی نمایید.
    مدیریت سایت شیلات

گزارش
  • پیوند نظر مهدوی جمعه, 02 تیر 1396 ساعت 15:24 ارسال شده توسط مهدوی

با سلام
    در مورد تعداد تراکم (تعدادبچه ماهی 100گرمی مورد نیاز در متر مکعب)هنگام پرورش متراکم کپور درحوضچه های 8ضلعی در گیلان به منظور پرواربندی راهنمایی فرمایید. متاسفانه همه منابع در دسترس فقط تراکم را بر مبنای وزن اعلام می کتنند نه تشکر.
    جوابیه شیلات
    در هر صورت مبنا باید بر اساس وزن باشد. اگر مبنای شما نگهداری ماهی 100 گرم تا پروار باشد .وقتی ظرفیت نگهداری 10 کیلو در هر متر مکعب اعلام می شود یعنی شما می توانید 10 عدد ماهی یک کیلویی و یا 5 عدد ماهی 2 کیلو گرمی را در نهایت برداشت نمایید. پس با توجه به هدف از تولید 5 یا 10 قطعه با محاسبه میزان تلفات در دوره در مجموع در استخر ماهی 100 گرمی رهاسازی می کنید.
    مدیریت سایت شیلات

گزارش
  • پیوند نظر شايان جمعه, 06 اسفند 1395 ساعت 07:48 ارسال شده توسط شايان

با سلام و خسته نباشى
    زميني در صومعه سرا دارم به متراژ ١ هكتار با سند شورايي
    آيا ميتونم با سند شورايي مجوز گرمابي بگيرم؟
    دوم اينكه در كنار ماهي ميتونم پرورش طيور يا قارچ داشته باشم؟
    سوم براي همه اينا ابتدا بايد مجوز گرفت بعد شروع كرد ؟ يا درهين فعاليت ميشه اقدام به مجوز كرد؟
    چهارم اينكه آيا شيلات گيلان كلاس آموزش جهت پرورش آبزيان داره يا خير؟

بسيار سپاسگذارم
    جوابیه شیلات
    شما می توانید برای دریافت مجوز به شیلات صومعه سرا مراجعه نمایید.
    می توانید پرورش دام و طیور در حالت غیر صنعتی در کنار آن داشته باشید.
    و برای ثبت نام دوره نیز باید به شیلات شهرستان خود مراجعه نمایید.بهتر است اول مجوز بگیرید بعد اقدام نمایید.
    مدیریت سایت شیلات

گزارش
  • پیوند نظر محمد شنبه, 18 دی 1395 ساعت 21:21 ارسال شده توسط محمد

سلام علیکم با عرض خسته نباشد خواستم بدونم که پرورش ماهی در قفس درکنار رود خانه میسر است به طوری که عمق آب نیز مناسب باشد ؟برای تهیه مجوز چه باید کرد و مجوز طی چند روز صادر میشود ?باتشکر
    جوابیه شیلات
    برای استقرار قفس شرایط ویژه ای باید محیا باشد به نظر نمی رسد این شرایط در رودخانه محیا شود. با این وجود با مراجعه به نزدیکترین اداره شهرستانی و مشاوره محلی می توانید به نتایج دلخواه برسید.
    مدیریت سایت شیلات

گزارش
  • پیوند نظر ایزدیان شنبه, 18 دی 1395 ساعت 19:53 ارسال شده توسط ایزدیان

سلام
    من قصد دارم کلاسهای پرورش زالو رو شرکت کنم و کم کم وارد این کاربشم...میخواستم بدونم در شرایط خوب میانگین درامد ماهیانه این شغل چقدر هست؟؟اگرممکنه با یه حدود سرمایه برام مثالی بزنید؟؟
    جوابیه شیلات
    با توجه به نوپا بودن این صنعت در ایران اطلاعاتی در شیلات گیلان موجود نیست
    مدیریت سایت شیلات

گزارش
  • پیوند نظر یوسفی چهارشنبه, 01 دی 1395 ساعت 17:09 ارسال شده توسط یوسفی

سلام خداقوت قصدخرید یک زمین شالیزاربه متراژ10هزارمتر دارم که قصد دارم در500مترآن نسبت به پرورش زالو اقدام ودرمابق گشت برنج توام با ماهی کپور انجام دهم ،آیا شیلات مجوز پرورش زالو برای 500مترآن میدهد

گزارش
  • پیوند نظر ariuoo دوشنبه, 24 خرداد 1395 ساعت 14:20 ارسال شده توسط ariuoo

سلام و وقت به خیر کارشناس محترم سوالی که برای بنده مطرح و مهمه به عنوان کسی که قصد خرید استخر پرورش ماهی رو دارم اینه که بعد از سرمایه گذاری و پیمودن مراحلی که در جواب سوالات عزیزان فرمودین و نهایتا تولید ماهی دست اخر ایا فروش تولیدات در بازار به راحتی میسر هست ایا شیلات خریدار محصول به قیمت مناسب که متضرر نشیم هست ممنون
    جوابیه شیلات
    نکته بسیار کمهم و خوبی اشاره فرمودید. باید عرض کنم که شیلات خریدار محصول نیست و فقط سیاست گذار است قیمت در بازار با عرضه و تقاضا مشخص می گردد. و شیلات اقدامات زیادی در زمینه قیمت گذاری و کنترل بازار انجام می دهد ولی باز در این بخش مشکلات فراوان وجود دارد.
    مدیریت سایت شیلات

گزارش
  • پیوند نظر على دوشنبه, 27 ارديبهشت 1395 ساعت 23:11 ارسال شده توسط على

با سلام وخسته نباشيد براى پرورش زالو به چه زمين و مترا ژى نياز است؟ داخل شهر يا بيرون هم مى شود؟ و حدود سرمايه را هم لطفأ اعلام كنيد خيلى ممنون از سايت و اطلاعاتتون
    جوابیه شیلات
    برای یک مجموعه تجاری حدود 80 تا 100 میلیون هرینه دارد.
    مدیریت سایت شیلات

گزارش
شروعقبلی123456بعدیپایان

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

نظرسنجی

نظر شما درباره سایت ؟

حاضرین در سایت

ما 74 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

گالری تصاویر